Skip to content

Грицьков Андрій Володимирович

(1969–1989)

grickov

Службова характеристика

на сержанта Грицькова Андрія Володимировича, 1969 року народження,
руського, члена ВЛКСМ з 1983 р., освіта незакінчена
вища. В рядах Радянської Армії з червня 1987 року по травень 1989 р.

За час проходження служби у військовій частині, польова пошта ПП 58975, сержант Грицьков Андрій Володимирович на посаді командира танка зарекомендував себе з позитивного боку. Дисциплінований, виконавчий сержант. Накази та розпорядження командирів виконує точно та вірно. Є заступником командира взводу, впевнено і вміло керує особовим складом.

Матеріальну частину танка знає добре. Ввірену техніку та озброєння підтримує в справному стані, старанний, проявляє особисту ініціативу. За предметами навчання має хороші і відмінні оцінки. На заняттях з бойової та політичної підготовки активний та ініціативний, завжди вимагає цього від підлеглих.

У колективі користується заслуженим авторитетом і повагою. По відношенню до старших начальників ввічливий. Правил особистої гігієни дотримується. Фізично розвинений задовільно. У стройовому відношенні підтягнутий. Веде тверезий спосіб життя. Проводить агітацію серед підлеглих. Політично грамотний. Справі партії та уряду відданий.

Висновок: посаді командира танка відповідає.

Командир (підпис)

Зі службовою характеристикою та висновком згоден

Командир (підпис)

 

Комсомольська характеристика

на сержанта Грицькова Андрія Володимировича, 1969 р. н., українця,
освіта середня, в рядах ВЛКСМ з березня 1983 р.

За час перебування на обліку в комсомольській організації комсомолець Грицьков показав себе з хорошого боку. Брав участь в суспільному житті взводу і роти.

Неодноразово виконував разові комсомольські доручення. До виконання всіх доручень ставився сумлінно. Чесний, працьовитий, виконавчий комсомолець. Дисциплінований. Статут ВЛКСМ знає, в повсякденному житті керується ім. Членські внески сплачує вчасно. До зберігання комсомольських документів відноситься дбайливо. У побуті скромний. З товаришами товариський, підтримує рівні дружні стосунки.

Політику КПРС та радянського уряду розуміє правильно.

Секретар бюро ВЛКСМ 2 т. р. підпис

Published inДзержинський р-н

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Author by Compete Themes
© ХОССМ 1993—2021